en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Somon DNA


Somon DNA Aşısı Nedir?


Somon DNA Gençlik Aşısı, yaşlanma ve yaşlanmaya bağlı olarak ciltte proteinler azalır ve cilt yaşlı görünümünü bu yüzden alır. Ciltte eksilen proteinleri tamamlayabilen en iyi kaynak ise Somon Balığı DNA’sı olduğu kanıtlanmıştır. Hem insan DNA’sına benzerliği hem de bu özelliğinden dolayı, cilt yenilenmesi, tazelenmesi ve anti-aging etkisi için Somon balıklarından yararlanılmaktadır. Uygulama kriteri olarak yaşın önemli olmadığı yöntem, 20 yaşındaki bir gence de uygulanabilir. Yöntemin uygulanabilmesi için 3 boyutlu cilt altı analiz cihazı ile analiz yapılması gerekir. Analizde alınan verilerin incelenmesi ile kişinin bu yönteme ihtiyacı olup olmadığı ya da ne kadar süre ile nasıl uygulama yapılacağına karar verilir.


Somon DNA’sı çalışması, bilimsel iki aşama olarak uygulanır. Bu aşamalardan ilki olan nemlendirme işleminde, hyaluronik asit ile cildin kaybettiği nem dengesinin düzene girmesi sağlanır ve asıl işlem için cildin alt yapısı hazırlanır. Yaklaşık 2 hafta süren bu aşama ardından asıl gençleşmeyi sağlayan ikinci aşamaya geçilir. Bu aşamada Somon balıklarının sütünden elde edilen bir serumun deriye Dermapen ile uygulanmasıdır. Bu uygulama ile birlikte cildin ihtiyaç duyduğu ancak yaşlanma, aşırı UV ışınları, sigara alkol gibi olumsuz etkenlerden dolayı sağlanamayan proteinler tamamlanır. Bu proteinlerin tamamlanması sonucunda ciltte gün geçtikçe gençleşme meydana gelir. Sağlıksız yaşam tarzı, sigara dumanı, güneş ışınları ve yaşlılığa bağlı olarak göz çevresi, dudak çizgisi, alın bölgesinde oluşan kırışıklıkların, cildin nem dengesinin bozulması ve yer çekimine yenik düşmesi sonucu oluşan sarkmaların engellenip düzeltilmesi için kullanılan Somon DNA’sı olumsuz faktör etkilerini yok edip cildin canlılığını kazanmasını sağlar.


Somon DNA Gençlik Aşısı Tedavisi Kimlere Uygulanmaz?


Somon DNA gençlik aşısı alerjik reaksiyonlara yol açmadığı için geniş bir alanda kullanılabilir. Ancak yine de tedbir amaçlı bazı kişilerde uygulanmaması gerekir. Somon DNA;

  • Hamilelerde,
  • Kanser durumunda,
  • Kontrol altına alınamayan şeker hastalığında,
  • Felç geçirme riski olanlarda,
  • Kan pıhtılaşma sorunu olanlarda,
  • Çoklu ilaç tedavisi gerektiren kalp rahatsızlığı olan kişilerde uygulanmamalıdır.Kalite ve güvenin, hijyenle buluştuğu merkezimizde, uzman ellerde güzelliğinize farkındalık katın.

GÜZEL GÖRÜNMEK

SANATTIR

0 (212 ) 325 00 33 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz...

 

(0212) 325 00 33


 
 

İLETİŞİM

MERKEZİMİZ

Bizi Buradan Takip et...

Nispetiye Mahallesi Aytar Cd.  No:36/4

Beşiktaş/İstanbul

(0212) 325 00 33


Copyright 2018©ZARADİS BEAUTY ETİLER.Tüm hakları saklıdır.

 

Somon DNA

3628