en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Protez Tırnak


Protez Tırnak Nedir?

Protez tırnak, takma tırnaktan farklı olarak tırnak ucuna özel bir malzeme kullanılarak yapılan ek uzantılardır. Çeşitli uygulama yöntemleri vardır. En yaygın olanı, tırnak ucuna yapıştırılan protezin sonrasında, tırnağı bir kaç kat jel malzeme ile doldurarak tırnağın şekillendirilmesidir.


Tırnak işlemi yaklaşık 2-2,5 saat sürer.


Tırnak yeme alışkanlı olanlar, tırnaklarında renk ve şekil bozukluğu olan, ya da bunların dışında tırnağını uzatmak isteyen ancak kırılmalar yüzünden bunu başaramayan kişiler için oldukça uygundur.


Hoş görünmesini sağlamak için gösterdiğimiz önemi ellerimize ve ayaklarımıza da göstermeliyiz. Tüm vücudumuz gibi ellerimiz ve ayaklarımızın da bakıma ihtiyacı vardır.


Protez tırnak estetik açıdan son yıllarda bayanların en çok talep ettikleri konuların başında yer almaktadır. “Protez Tırnak Kimlere Uygulanabilir?” ilk akla gelen sorulardan biridir.


Eğer tırnaklarınızda renk ve şekil açısından bir problem varsa, tırnaklarınız çok çabuk kırılıyor yada ikiye ayrılıyorsa, tırnaklarınızı istediğiniz gibi uzatamıyor ya da sürekli olarak tırnaklarınızı yemekten şikayet ediyorsanız protez tırnak sizin için eşsiz bir çözüm sunabilir.


Protez tırnak sadece yukarda belirttiğiniz şikayetleri yaşayan kişilere değil, aynı zamanda estetik açıdan ellerine farklı bir görünüm vermek isteyen kişilere de uygulanabilir.Kalite ve güvenin, hijyenle buluştuğu salonumuzda, uzman ellerde güzelliğinize farkındalık katın.

GÜZEL GÖRÜNMEK

SANATTIR

0 (212 ) 325 00 33 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz...

 

(0212) 325 00 33


 
 

İLETİŞİM

SALONUMUZ

Bizi Buradan Takip et...

Nispetiye Mahallesi Aytar Cd.  No:36/4

Beşiktaş/İstanbul

(0212) 325 00 33


Copyright 2018©ZARADİS BEAUTY ETİLER.Tüm hakları saklıdır.

 
3806