en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Oxygeneo

Oksijen Cilt Bakımı Nedir?

Hücre Yenileyici, Kırışıklık Önleyici, Sıkılaştırıcı, Toparlayıcı


Konsantre haldeki A, C, E vitaminlerinin , oksijen ile beraber uygulanması ile yoğun bir anti-aging etki ortaya çıkmaktadır. Oksijen Bakımı, özellikle kolajen ve elastin hücre oluşumunu hızlandırarak kırışıklıkların azaltılmasını ve cildin sıkılaşıp , toparlanmasını sağlamaktadır.


Bakımlarda kullanılan özel kozmetik ürünlerin içerisinde hücre yenileyici cildi sıkılaştırıcı, toparlayıcı ve yoğun nem depo edici özellikte ve konsantire halde A,C,E vitaminleri, aleo vera bitki özleri ve oksijen aktivitörlü sıvı bulunmaktadır.


Yukarıda içeriğini belirttiğimiz özel ürün karışımı ve oksijen cilde püskürtme yöntemi ile uygulanır. Uygulama yapıldığı andan itibaren cildin alt katmanlarına ulaşabilme özelliğinden dolayı ciltteki olumlu değişimler gözle görülür derecede fark edilir.


Oksijen bakımı uygulanmaya başlandığı ilk andan itibaren,oksijen aktivitörlü ürün ve oksijen cildin alt katmanlarına kadar ulaşarak kan dolaşımını hızlandırır,toksinlerin atılmasını sağlar, cildin hücre metabolizmasını çalıştırarak hücre yaşlanmasını geciktirir.


Oksijen bakımı cilde belirli bir basınçla uygulandığı için masaj etkisi yapar ve böylelikle kolajen ve elastin sentezini uyarır. Cildimizdeki hücrelerin görevlerini yerine getirebilmeleri için enerjiye ihtiyaçları vardır,genç ciltlerde bu tarz problemler yoktur. Çünkü epidermisleri yeteri kadar oksijen ve besini rahatlıkla alabilmektedirler.


Oksijen Cilt Bakımı Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

 • Cildin alt katmanlarına ulaşan oksijen metabolizmayı hızlandırarak,vücutta biriken toksinleri atılmasını sağlıyor.Bunun sonucu toksin birikimine bağlı oluşan akne, sivilce ve siyah nokta oluşumu gibi sorunlar ortadan kalkıyor.Bir başka deyişle cildin yağ salgılaması dengeleniyor.
 • Dokuların canlanmasına yardımcı oluyor.
 • Cildin destek dokusunu oluşturan kolajen ve elastin seviyesini arttırıyor.
 • A,C,E vitaminleri antioksidan etkisi gösteriyor.
 • Cildin nem ihtiyacını sağlıyor
 • Gözaltı torbalarının giderilmesini sağlıyor,
 • Güneş ve sivilce izlerinin açılmasını sağlıyor,
 • Kırışıklıklarda gözle görülür bir azalma sağlanıyor,
 • Cilt canlı,berrak ve pürüzsüz bir görünüm alıyor
 • Ciltteki sarkma ve deformasyonları azaltarak gergin bir görünüm sağlıyor
 • Vücut bakımlarında özellikle oksijenin yağ yakıcı özelliğinden dolayı selülit bakımlarında da son derece iyi neticeler alınmaktadır.
 • Cilt bakımlarında olduğu gibi vücut bakımlarında da deforme olmuş ve sarkmış dokunun sıkılaştırılmasında da güvenle kullanılmaktadır.


Kalite ve güvenin, hijyenle buluştuğu salonumuzda, uzman ellerde güzelliğinize farkındalık katın.

GÜZEL GÖRÜNMEK

SANATTIR

0 (212 ) 325 00 33 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz...

 

(0212) 325 00 33


 
 

İLETİŞİM

SALONUMUZ

Bizi Buradan Takip et...

Nispetiye Mahallesi Aytar Cd.  No:36/4

Beşiktaş/İstanbul

(0212) 325 00 33


Copyright 2018©ZARADİS BEAUTY ETİLER.Tüm hakları saklıdır.

 
3628