en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Masaj

Masaj Nedir?

Mekanik ve refleks etkilerinin çoğaltılmasını amaçlayan bir masaj türüdür.

Burada öngörülen uygulama şekli ise kaslarda meydana gelen yoğun ağrılardır. Özellikle yoğun çalışma ya da ağır çalışma koşulları sırasında kaslarda yorulmalara bağlı olarak ağrılar gerçekleşmektedir. Özel masaj sayesinde bu kaslarda oluşan ağrılara hızlı bir şekilde çözüm getirilir.


Uygulamanın ardından hasar görmüş olan bölgede hızlı bir iyileşme süreci gerçekleşir. Düzenli şekilde masajın gerçekleşmesi durumunda ise zarar görmüş ya da yorulmuş olan organ da eski haline hızlı bir şekilde dönüş yapar.


Masajın amaçlarından bir tanesi de sizin yaşam kalitenizi artırmak yönündedir. Gerek hareketlerde gerekse esneklik yönünden sizlere kabiliyet kazandıracak olan aynı zamanda psikolojik tedavi de uygulanmış olur.


Masaj yapılırken süre oldukça önemlidir bu nedenle sürenin otuz dakika ile kısıtlandırılmış olması daha faydalı olacaktır.


Salonumuzda ise sadece bayanlara özel olarak masaj hizmeti vermektedir.Masajın Faydaları Nelerdir?


  • Kan dolaşımını düzenlerken aynı zamanda akyuvar sayısını çoğaltmak suretiyle bağışıklık sistemini daha güçlü bir hale getirmektedir.
  • Üre ile birlikte diğer farklı atık maddelerin vücuttan dışarı gitmesine de olanak tanıyan bu masaj teknikleri sayesinde, kanın temizlenmesi de elde edilebilmektedir.
  • Aynı zamanda akciğerlerdeki mukusun çözülmesi için katkı sağlar ve sindirim sistemlerinin düzenli bir şekilde çalışmasına olanak tanır.
  • Diğer yandan kemikler kuvvetlenir ve kas yapısı daha güçlü hale gelerek kişinin hızlı hareket etmesine imkan verir.
  • Kas spazmları, kramplar ve kireçlenme adına da doğrudan büyük bir etkisi ağlayarak bu durumların ortadan kalkmasına imkan verir.
  • Cildin kalitesini de yükseltmek adına yağ bezlerinin salgısını güçlendirir ve cildin elastikiyetini de daha esnek ve güçlü hale getir.
  • Ancak burada mutlaka damar yapısının bozuk olup olmadığı, lif, kas ve tendon gibi kopmalar ve kas fıtığı gibi durumların olmadığına dikkat edilmelidir.

Kalite ve güvenin, hijyenle buluştuğu salonumuzda, uzman ellerde güzelliğinize farkındalık katın.

GÜZEL GÖRÜNMEK

SANATTIR

0 (212 ) 325 00 33 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz...

 

(0212) 325 00 33


 
 

İLETİŞİM

SALONUMUZ

Bizi Buradan Takip et...

Nispetiye Mahallesi Aytar Cd.  No:36/4

Beşiktaş/İstanbul

(0212) 325 00 33


Copyright 2018©ZARADİS BEAUTY ETİLER.Tüm hakları saklıdır.

 
3628