en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
İpek Kirpik


İpek Kirpik nedir?

İpek kirpik, gerçek saf maddeden yapılarak elde edilen bu ürünler bölgeye tek tek yapıştırılarak uygulanan ve görsel estetik sağlayarak hacim doğallık ve güzellik veren uygulamalardır.


Tek tek uygulandığı için uygulanması biraz uzun süren ama bittiğinde kendinden memnun bırakan makyaj ürünlerinden bir tanesidir. 


Yapıştırma işlemi ile monte edilen, boyut şekil ve simetri farklılıkları içeren detay farklarıyla dikkat çeken ürünlerdir. Uzun zaman alarak yapılan bu işlemler neticesinde çok hoş ve dikkat çekici sonuçlar ortaya koyulmaktadır.İpek Kirpik Uygulama Aşamaları


  • Uygulama öncesinde kişinin beklentilerine göre doğal , sık : 3D, 4D gibi veya çok yoğun:  5D, 6D gibi  tasarım planlanır.
  • Uygulama sırasında kullanılan kirpik yapıştırma veya kirpik çıkarma malzemelerinin zararlı kimyasallar içermemesi önemlidir.
  • İşlem sonrası kirpik bakımı önemlidir. 1 gün su değdirilmemesi önerilir. Sonrasında  su bazlı temizleyiciler kullanılmalıdır. Çok sıcak uygulamalar, kirpiklerle oynamak önerilmez.Kirpiklerin uygun bir fırçayla taranması da gerekecektir.
  • Kirpik liftingi ise yapıştırma ve ekleme yapmadan kirpiklerinize keratin ve vitamin yüklenmesiyle daha uzun, kıvrık, koyu ve bakımlı hale getirilmesidir.
  • İşlem kısa sürmektedir ve kolay bir uygulamadır.
  • Kendi kirpiklerinizin üzerine tek tek eklenerek sıklaştırılacak ve uzatılacak kirpikler size doğaması bir görünüm ve etkileyici bakışlar sağlayacaktır, bunun için 2 saatinizi ayırmanız yeterlidir.


Kalite ve güvenin, hijyenle buluştuğu salonumuzda, uzman ellerde güzelliğinize farkındalık katın.

GÜZEL GÖRÜNMEK

SANATTIR

0 (212 ) 325 00 33 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz...

 

(0212) 325 00 33


 
 

İLETİŞİM

SALONUMUZ

Bizi Buradan Takip et...

Nispetiye Mahallesi Aytar Cd.  No:36/4

Beşiktaş/İstanbul

(0212) 325 00 33


Copyright 2018©ZARADİS BEAUTY ETİLER.Tüm hakları saklıdır.

 

>>  Bize Sorun

3262