en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
High Frekans


High Frekans Nedir?

Cilt bakımında tercih edilecek yöntemlerden biriside yüksek frekans olmaktadır. Özellikle cildin gençleşmesi ve kırışıklıkların giderilmesi konusunda bu uygulamalar çok tercih edilmektedir. Bu sebeple de birçok kişi yüksek frekans cihazı nedir sorusunu sormaktadır. Genel olarak cilde uygulanan yüksek frekans ile ciltteki ölü hücrelerin atılması sağlanmaktadır.

Yapılacak yüksek frekans işlemi ile ciltteki ölü hücreler üst deriye ulaşarak dışarı çıkacaklardır. Bu şekilde yeni hücre oluşumunun hızlanması ve cildin gençleşmesi sağlanabilmektedir. Ayrıca ciltte kan dolaşımının hızlanması da bu yöntem ile sağlanabilmektedir. Bu gibi sebepler ile bu cihaz ve yöntem çok fazla ilgi görmektedir.High Frekans Uygulama Alanları Nelerdir?


Özellikle kadınların yüzlerinde oluşan kırışıklık ve yaşlılık etkilerinden kurtulmak için birçok yöntemi denediği bilinmektedir. Bu konuda birçok krem ve farklı uygulama mümkündür. Bu farklı uygulamalardan birisi olan yüksek frekans yöntemi cildin gençleşmesini sağlamaktadır. Birçok kişinin sorduğu yüksek frekans cihazı nedir sorusunun en genel cevabı da bu olmaktadır. Genel olarak yüzde oluşan kırışıklık ve yaşlanma etkileri ile bu yöntem sayesinde başa çıkmak mümkün olabilmektedir. Uygulamanın doğru yapılması ile sorunsuz bir şekilde cildin kan akışının hızlanması ve ölü hücrelerden kurtulmak mümkün olacaktır. Bu şekilde yeni hücre oluşumu artacağı için cildin daha güzel ve genç görünmesi de sağlanacaktır.


High Frekans'ın Faydaları Nelerdir?


  • Sinir yatıştırmaya yardımcı olan analjezi işlevi vardır.
  • Sterilizasyon için UV ışınlar üretir, yaraların iyileşmesine yardımcı olur ve porların (gözeneklerin) genişlemesine engel olup cildin sıkılaşmasını sağlar.
  • Cildin PH değerini korur.
  • Kan dolaşımını hızlandırır ve metabolizmayı arttırır.
  • Kırışıklık ve yaşlılık karşıtı olmakla birlikte cildi sıkılaştırma işlevi vardır.


Kalite ve güvenin, hijyenle buluştuğu merkezimizde, uzman ellerde güzelliğinize farkındalık katın.

GÜZEL GÖRÜNMEK

SANATTIR

0 (212 ) 325 00 33 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz...

 

(0212) 325 00 33


 
 

İLETİŞİM

MERKEZİMİZ

Bizi Buradan Takip et...

Nispetiye Mahallesi Aytar Cd.  No:36/4

Beşiktaş/İstanbul

(0212) 325 00 33


Copyright 2018©ZARADİS BEAUTY ETİLER.Tüm hakları saklıdır.

 
3385