en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
H100 Aşısı


H-100 Gençlik Aşısı Aşısı Nedir?


H-100 Gençlik Aşısı, derimizin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı Amerika’ da ve Avrupa’nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından hastalarına anti-aging amaçlı kullanılan, yoğun miktarda Hyaluronik Asit, mannitol, vitamin, mineral, amino-asit ve aktivasyonu arttıran ek içerikler barındıran çok etkili bir medikal üründür. İçerdiğinde yüksek oranda en güçlü antioksidanlardan olan “%5 mannitol” bulunur.


H-100 Gençlik Aşısı, zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan medikal bir tedavidir. En çok bebek cildinde bulunan “Hyalüronik Asit”, cilde nem, parlaklık, esneklik ve canlılık verir. Cildin zamanın etkisiyle yitirdiği kolajenin de yapı taşı olması itibariyle, cilde enjeksiyon yoluyla verildiğinde cildin nemli ve parlak kalmasını sağlar, diğer taraftan yeni kolajen üretimini tetikler. Bu da cildin sağlıklı ve sıkı kalmasına etki etmektedir. Tedavi, ciltte meydana getirdiği “yenilenme” ve dokularda yarattığı “geri dönüşüm” etkisiyle “gençlik aşısı” olarak anılmaktadır.


H-100 Gençlik Aşısının Uygulama Amaçları Nelerdir?


  • Derinin su tutarak nem kapasitesini arttırmak.
  • Deriyi sıkılaştırmak.
  • Kırışıklıkları açmak.

 

H-100 Gençlik aşısı, cildin temel yapı taşlarından biri olan kolajenleri artırmaya yönelik yapılan bir tedavi çeşididir. Kolajenler cildimizin elastikiyetinden sorumlu ana protein lifleridir. İnsan cildinin kolajen formunun %80’i kolajen tip I ve %20’si kolajen tip III dür. Kolajen formları sayesinde cilt esnek ve pürüzsüzdür. Ancak 25 yaş ve üzerindeki kişiler her yıl ciltlerindeki kolajen sayılarının %1.5 kadarını kaybeder ve kırışıklıklar oluşmaya başlar.

Kolajen aşısı, kolajeni oluşturan fibroblast üretimini uyarır. Kullanılan madde güvenilirdir ve yan etkilere neden olmaz. Sonuçlar hızlı ve mükemmeldir. Kolajen aşısı cildin durumuna göre tek veya birkaç seans olarak uygulanır. Kolajen aşısı, cildi yapılandıran, elastikiyeti ve parlaklığı geri kazandıran bir formülasyondur. Yeni başlayan veya devam eden yaşlanma belirtilerine karşı mücadelede için etkili bir uygulamadır.


H-100 Aşısının Faydaları Nelerdir?

  • Hyaluronik Asit’in dokudaki ömrünü uzatır ve aktivasyonunu devam ettirir.
  • Yüz mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların açılmasını sağlar.
  • Derinin sıkılaşmasını sağlar.
  • Deride hücre yenilenmesini hızlandırır.
  • Deri altındaki kas dokusunu destekler ve sarkmaların azalmasını sağlar.
  • Cilt elastikiyetinin artmasına yardımcı olur.
  • Deride su tutarak nemlendirmeyi arttırıp dokuları tamir eder.


Kalite ve güvenin, hijyenle buluştuğu merkezimizde, uzman ellerde güzelliğinize farkındalık katın.

GÜZEL GÖRÜNMEK

SANATTIR

0 (212 ) 325 00 33 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz...

 

(0212) 325 00 33


 
 

Bizi Buradan Takip et...

Nispetiye Mahallesi Aytar Cd.  No:36/4

Beşiktaş/İstanbul

(0212) 325 00 33


Copyright 2018©ZARADİS BEAUTY ETİLER.Tüm hakları saklıdır.

 

>>  Bize Sorun

3628