en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
4896
Anasayfa
a, b, c, d
online, builder, online builder
PreviousNext

Son teknoloji cihazlar ve kişiye özel uygulamalar ile Zaradis Beauty Lounge Etiler, hijyen hassasiyeti ve kaliteli hizmeti vizyon edinmiştir.

Salonumuzda uygulanan işlemlerin yanı sıra Face Mapping ile ücretsiz cilt analizi yaptırabilir, sonrasında cildinize uygun tedaviyi uzman estetisyenlerimizle seçip pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.​​​

GÜZEL GÖRÜNMEK SANATTIR

0 (212 ) 325 00 33 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz...

Kendinize en uygun hizmeti seçin ve  hemen randevu alın. Güzelleşmek için daha fazla vakit kaybetmeyin.


 

(0212) 325 00 33


 

SALONUMUZ

Bizi Buradan Takip et...

Nispetiye Mahallesi Aytar Cd.  No:36/4

Beşiktaş/İstanbul

(0212) 325 00 33


Copyright 2018©ZARADİS BEAUTY ETİLER.Tüm hakları saklıdır.

 

Dermaroller, kişinin vücudunun doğal süreçleri olan kolajen ve elastin sentezi mekanizmalarını tetikleyen ve bu sayede cildin genel olarak yeniden yapılandırılmasını sağlayan bir uygulamasıdır. 

Carbon peeling gözenekleri küçülten, cilt yağlanmasını azaltan, cildin aydınlanmasını ve gençleşmesini sağlayan bir tedavi yöntemidir.Carbon Peeling ile cildiniz ışıldasın.

Yüz, boyun ve dekolte başta olmak üzere nemini ve elastikiyetini kaybetmiş, lekelenmiş, sivilcelenmiş, yapısı bozulmuş cilt dokusuna güvenle uygulanan temizleme, yenileme, nemlendirme ve antioksidan korumanın yapıldığı kombine bir medikal bakım işlemidir.

Kirpik lifting, kirpiklerin belirli bir süre boyunca daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulamasıdır. Sadece doğal kirpiklerin köklerine uygulanan bu uygulama keratin bakımı olarak da bilinmektedir.

Buz epilasyon, epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en yeni teknolojisidir. 

Kendinize en uygun hizmeti seçip formu doldurarak hemen randevu alabilirsiniz...


Hücre Yenileyici, Kırışıklık Önleyici, Sıkılaştırıcı, Toparlayıcı.

Oksijen Bakımı, özellikle kolajen ve elastin hücre oluşumunu hızlandırarak kırışıklıkların azaltılmasını ve cildin sıkılaşıp , toparlanmasını sağlamaktadır.

zaradis etiler güzellik salonu ve merkezidir. etiler de zaradis olarak güzellik salonudur. güzellik merkezi olarak tüm lazer işlemler yapılır. etiler zaradis ve etilerde güzellik merkezi olarak şirkettir. etilerde güzellik merkezi olarak zaradis çok iyi bir merkezdir.