en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
Carbon Peeling


Karbon Peeling Nedir?


Karbon peeling, cildin gençleşmesi sağlanmak amacıyla ciltte görülen sivilceler, lekeler gibi sorunların ortadan kaldırılması için uygulanan bir işlemdir.

Uygulama sonrasında cilt daha parlak görünüme sahip olur ve cildin gençleşmesi sağlanır. Tüm bunların yarı sıra açık renkteki tüylerinde de yok edilmesinde oldukça etkili bir uygulamadır.


-Karbon peeling yöntemi cildin yenilenmesini sağlamak için kullanılan karbon solüsyonu ile birlikte kullanılır.

-Uygulama öncesinde renk konusunda daha etkin olabilmesi adına karbon solüsyonu cilde sürülür.

-Sürülen bu karbon solüsyonu cilt üzerinde 15 ile 20 dakika arasında bekletilir.

-Bu beklenen süre içerisinde cilt gözenekleri solüsyonu emer. Uygulama ciltte renk artışını sağlar, cilt gözeneklerindeki renk maddeleri sayesinde uygulamanın etkisi daha da fazla görülebilmektedir.
 


Carbon Peeling uygulaması cildin gözeneklerinde hem ısı ve ses dalgalarının etkisini artırır, hem de aynı zamanda karbon belirli oranda ciltte peeling yapar. Cilde uygulana uygulama cilt gözeneklerinde kollajeni artırır ve yapılan bu uygulama ile cilt kendini yenilerken gözeneklerde de küçülmeler görülür.

Böylelikle cilt lekelerinin renginin de açılması sağlanmış olur.

Karbon Peeling Nasıl Uygulanır?


  • Yapılacak olan karbon peeling uygulaması ortalama olarak 15 ila 20 dakika arasında sürmektedir. Karbon sonrasında yapılacak olan işlem uygulaması ise 5 ile 10 dakika arasında bir sürede tamamlanmaktadır.

  • Karbon peeling yönteminin uygulanma aralıkları da vardır.

  • Genel olarak 1 ya da 3 hafta gibi aralıklarla uygulanmaktadır. Uygulama aralıklarını işlemi yapacak olan uzman estetisyenimiz belirlemektedir. Karbon peeling uygulamasının aralık periyotları cildin durumuna göre değişmekte ve 4 ile 5 seans olarak uygulanmaktadır. 


  • ​Karbon peeling uygulaması esnasında kişi herhangi bir acı hissetmez, sadece kişinin cildine göre değişen hafif derecede batma hissi görülebilmektedir. Yapılan uygulama sonrasında ise kişinin cildindeki değişim hemen fark edilir. Bu uygulamanın en büyük avantajlarından biridir. İlk görülen etki sonrasında zamanla daha da artar. Cildin durumuna bağlı olarak 3 ila 6 ay içerisinde tamamen ulaşılabilecek maksimum etkiye erişir. 


Karbon peeling uygulaması bittikten sonra kişinin yüzünde hafif bir pembelik oluşur, ancak endişeye gerek yok, çünkü oluşan bu pembelik birkaç saat sonra ortadan kaybolur. 


  • Cildinizi soymadan doku yenilemesi yaratır.​
  • Ton eşitsizliklerini düzenler.

​​

Kalite ve güvenin, hijyenle buluştuğu salonumuzda, uzman ellerde güzelliğinize farkındalık katın.

GÜZEL GÖRÜNMEK

SANATTIR

0 (212 ) 325 00 33 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz...

 

(0212) 325 00 33


 
 

İLETİŞİM

SALONUMUZ

Bizi Buradan Takip et...

Nispetiye Mahallesi Aytar Cd.  No:36/4

Beşiktaş/İstanbul

(0212) 325 00 33


Copyright 2018©ZARADİS BEAUTY ETİLER.Tüm hakları saklıdır.

 
3940